Ondernemer Schere

KAPSALON JAN KAMP

logo-jan-kamp

Ben je op zoek naar een professionele kapper die goed knipt en waar je normaal behandeld wordt zonder dat je iets wordt opgedrongen? Dan is Kapsalon Jan Kamp de kapper voor jou. Bij ons loop je zonder afspraak naar binnen. Kapsalon Jan Kamp Is sinds 1953 een eeuwig oud begrip in Rotterdam Zuid.  In 1982 door Jan kamp overgenomen van kapper visser toen een begrip in zuidwijk waar menigeen zijn eerste knipbeurt heeft gehad.
3 jaar geleden hebben wij Jolanda en Jill de zaak overgenomen van Jan en wij hebben zij visie doorgevoerd met een frisse inbreng van onszelf. Onze salon is een zeer toegankelijke knus, hip maar ook  ouderwets gezellig…
Zowel voor jong als voor de wat oudere klanten.  Jan is nog altijd actief op de vrijdag daar zijn wij en zijn vaste klanten heel erg blij mee daarbij is het reuze gezellig. ook wel een belangrijk punt, Wij werken niet op afspraak dus kom gewoon gezellig langs de koffie staat altijd klaar.
Tot snel , Jolanda en Jill

Kapsalon Jan Kamp

Schere 85
3085 DZ Rotterdam
Tel 010 481 00 04

Contact en sociale media

Alle ondernemers

Openingstijden:

maandag gesloten
dinsdag 8.30 tot 17.00
woensdag 8.30 tot 17.00
donderdag 8.30 tot 17.00
vrijdag 8.30 tot 17.00
zaterdag 7.30 tot 16.00
zondag gesloten

IMG_8054